icon

Google Lens

1.12.200728016 için
Android

4.0

15

Bir çok görev için Android cihazınızı kullanın

457.3k

Bu uygulamayı oyla

All ages

Google Lens, çevrenizle ilgili daha fazla ayrıntı keşfetmek için cihaz kameranızı kullanan Google uygulamasıdır. Ve Amerikan teknoloji devinin sahip olduğu devasa veritabanı sayesinde, araç neredeyse her şeyi tanıyabilir.

Google Lens’teki yardımcı programlardan bir diğeri de dışarıdayken gözünüze çarpan kıyafetlerden herhangi birini tanımlayabilmesi. Sadece söz konusu nesneye odaklanın ve araç, ürün hakkında veriyi sağlayacaktır. Bir eşya satan mağazayı bulmanız gerekiyorsa, bu gerçekten pratik olur.

Google Lens ayrıca hayvanları ve bitkileri tanıyabilir. Bu şekilde tanımlamadığınız yeni türleri keşfedebilir ve böylece dünyanın herhangi bir yerinde rastladığınız tüm canlılar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Google Lens ile Android cihazınız sayesinde herhangi bir nesneyi, hayvanı veya tesisi tanımlayabilirsiniz. Hepsi Google tarafından sağlanan kalite mührü ile mümkün. Kuşkusuz, etrafınızdaki dünyayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir araç ve bu sayede sizi dar bir noktadan uzaklaştıracak bir araç.
X